Ukliďme svět nebo alespoň kousek Barrandova


Ukliďme svět nebo alespoň kousek Barrandova

Ukliďme svět nebo alespoň kousek Barrandova

Tradiční uklízecí akce oddílu Sportík. Každý rok na jaře i na podzim se scházíme a uklízíme alespoň ten kousek světa, na kterém žijeme.

Tu tenhle uklidí tohle smítko, tenhle zas jinde jiné a najednou máme uklizené celé lesíky i jejich okolí! Přidejte se k nám a vyzkoušejte si, že není tak těžké měnit svět k lepšímu.
————————————————————————————–
SRAZ: 6. 4. 2019 v 9:00 na zastávce Poliklinika Barrandov
————————————————————————————–
UKLÍZÍME:
Opět se zaměříme na lesík u Zelené zastávky a jeho nejbližší okolí. Tedy po jeho uklízení následuje jeho okolí blízké i vzdálenější.

Samozřejmě platí, že víte-li o jiném místě, jež by si zasluhovalo uklidit, můžeme poskytnout úklidové náčiní (pytle, rukavice) a vy se můžete vydat tam. Nebojte si říct, nějak se domluvíme.
————————————————————————————–
S SEBOU:
Umazatelné oblečení, své oblíbené uklízecí náčiní (případně pytle a rukavice jsou k dispozici na místě) a chuť do práce.
————————————————————————————
NOVINKA!
Letos se nerozcházíme hned po ukončení úklidu (odhad na 13:00). Následuje akce SPOLEČNÉ FOTO účastníků a hned po něm se přesouváme do nedaleké klubovny (vedle Optika u Polikliniky), kde proběhne POÚKLIDOVÉ POSEZENÍ. Co od toho čekat? Drobné občerstvení, deskovka Strážci přírody či prosté popovídání a výměna historek z úklidu/úklidů, možná i na fotky kuriozit z minulých akcí by mohlo dojít. Pojďte po úklidu ještě na chvilku s námi jen tak pobýt. 🙂

 

Zdroj: https://www.facebook.com/events/154408112166478/?active_tab=about


Březen 12, 2019
Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *