Anketa na téma případné stavby hokejové haly v Praze 5 - i lokalita na Barrandově


Anketa na téma případné stavby hokejové haly v Praze 5 – i lokalita na Barrandově

Anketa na téma případné stavby hokejové haly v Praze 5 – i lokalita na Barrandově

Na radnici Prahy 5 se obrátil soukromý investor se záměrem postavil na území MČ Praha 5 nízkonákladovou a nízkorozpočtovou hokejovou halu, která by sloužila mládežnickému hokeji a široké veřejnosti. Chceme se vás zeptat, jaký máte na případnou výstavbu názor? Za vyplnění ankety radnice Prahy 5 předem děkuje!

Více informací k záměru najdete v aktuálním vydání Pětky, viz příloha (str. 3 a 8).

https://opensurvey.com/survey/1383652278/1477409797/517

Zdroj : http://www.praha5.cz/cs/dokument/urad/211921-anketa-na-tema-pripadne-stavby-hokejove-haly-v-praze-5


Listopad 4, 2016
Redakce

Komentáře: 3

 1. kudová

  Tak máme pocit, že se radnice Prahy 5 dočista zbláznila, nejen přiblblé ruské kolo, ale i pochlebování jakémusi soukromému investorovi, který chce opět zničit okolí školy, připravit děti o hřiště a o zeleň, navíc v blízkosti základní školy. Když už chce investovat peníze do hokeje či do sportu je tady stadion na Nikolajce, který slouží dlouhá léta bruslení veřejnosti i hokejistům a v okolí je dostatek místa aby tento prostor mohl zvětšit, přistavět, zrekonstruovat a vytvořit tak krásné sportoviště v místě kde slouží desítky let a nebo dokončit výstavbu sportovních zařízení na Barandově kde je již dráha, tenisové kurty a místo pro další sportovní aktivity. Proboha proberte se tam a neničte prostředí Jinonic kam se takováhle nesmyslná stavba vůbec nehodí a to nehovořím o prostředí pro vyučování v blízkosti staveniště, starejte se raději o běžné potřeby občanů, o pořádek kolem kontejnerů, o opravy neskutečně rozbitých chodníků v oblasti Malvazinek což neskutečně poškozuje jméno Prahy 5 a blízkost rehabilitační kliniky a zapomeňte na takovéto nesmyslné akce a nebo z toho mají radní jakýsi finanční bonus od soukromého investora – vše tomu tak nasvědčuje, kdy už tady budeme mít konečně zastupitelstvo, které se stará o svoje občany a nevymýšlí békoviny.

  Reply
 2. Bátěk

  Radní Prahy 5 jsou opravdu choré mozky, to se jinak nazvat nedá. Zakázky = provize do vašich kapes, o nic jiného vám nejde. A neoblbujte lidi PR články jako v listopadové Pětce, kde si vypomáháte nějakým Hniličkou s klimatickými změnami. Kdo chce sportovat, má příležitostí dost.
  Jak z toho ven? Zapamatovat si jména a příště nevolit. Jediná šance.
  P.S. Florbalová hala na Barrandově úplně stačí. Zaparkovat není kde (kdo by řešil parkoviště, že?), takže milí návštěvníci zabírají parkovací místa místním, z čehož jsme opravdu nadšení.

  Reply
 3. Mína

  Já jsem všemi deseti pro. Bylo by úžasné zajít si s dětmi zabruslit jen tak pro radost a necestovat přitom se zmrzlými dětmi přes půl Prahy. Důležité snad není, aby byl ze všech dětí hokejista, ale aby si jen tak zabruslily, když mají chuť a ne že mají povinný trénink.
  Jinak na Barrandov je dobrý dojezd tramvají a místní můžou dojít pěšky, takže parkování jako problém nevidím.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *