Nabídka rekondičního pobytu pro seniory

Sport

 Junior Academy
Autor
22.03.2018

 Junior Academy

JUNIOR ACADEMY
Coerver® Coaching Junior Academy je zaměřena na individuální rozvoj fotbalových dovedností jednotlivců a je určena hráčům ve věku 6 – 11 let. Cílem akademie je rozvíjet sebevědomé a kreativní hráče zároveň s výukou základních společenských předpokladů, jako je sportovní chování a respekt, včetně správného postoje k tréninku a hře.

TRÉNINKOVÝ PROGRAM
Junior Academy nabízí hráčům jedinečný tréninkový program vypracovaný Alfem Galustianem a Charlie Cookem, spoluzakladateli Coerver® Coaching.

Základem programu je šestistupňová Coerver® Pyramida rozvoje hráče zaměřená na procvičování:
• Ball mastery (Ovladání míče)
• Receiving & Passing (Zpracování a přihrávky)
• Moves 1 on 1 (Pohyby 1 na 1)
• Speed (Rychlost)
• Finishing (Zakončení)
• Group play (Skupinové hry).

TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY
Program akademie tvoří 10 tréninkových jednotek. Každý trénink trvá 1,5 hodiny. Tréninky se konají každé pondělí od 17:30 do 19:00 hod od 9. dubna 2018.

Nultý trénink je zdarma na to,
abyste se seznámili s naší metodou.

OTEVŘENÍ AKADEMIE
Podmínkou pro otevření akademie je přihlášení minimálně 16 účastníků. Do akademie se mohou přihlásit hráči i hráčky ročník narození 2011 – 2006. Maximální počet účastníků přijatých do akademie je limitovaný.

MÍSTO KONÁNÍ AKADEMIE
FK Zlíchov 1914, Ke Hřbitovu 58/5, 152 00 Praha 5.
Více informací naleznete na www.coerver.cz

Přihlásit se je možné zde:
coerver.cz/akademie-prihlaska

 

Letní sportovní příměstské tábory v ZŠ Barrandov Chaplinovo náměstí
Autor
23.01.2018

Letní sportovní příměstské tábory v ZŠ Barrandov Chaplinovo náměstí

Lokalita ZŠ Barrandov má k dispozici spousty nových nebo zrekonstruovaných sportovišť. Mezi sportovišti nalezneme tartanový atletický ovál s dalšími atletickými sektory. Uměly povrch na fotbal, lakros a další sporty. Dále jsou to hřiště na tenis, beachvolejbalový kurt, dopravní hřiště, ale i stoly na stolní tenis a další. K dispozici jsou i vnitřní tělocvičny pro indoorové sporty jako jsou florbal či gymnastika.

Projekt Sportovní kempy navazuje na velmi úspěšné příměstské inline kempy Strahov a také na sportovní kempy, které jsme organizovali pro Olympijský park Rio Plzeň. Zájem účastnit se Sportovních kempů neustále roste nejen u dětí a rodičů, ale také u sportovních klubů a svazů, jejichž odborníci a trenéři se často podílejí na samotné realizaci.

Opět je naší snahou děti nadchnout různými sportovními aktivitami tak, aby si odnesly nevšední zážitek, vyzkoušely si spousty sportů, našly nové kamarády a na závěr získaly medaili ????

TERMÍNY TÁBORŮ

1) 16. 7. – 20. 7. 2018

2) 23.7. – 27. 7. 2018

3) 20. 8. – 24.8. 2018

4) 27.8. – 31.8. 2018

PLÁNOVANÉ SPORTY PRO LOKALITU ZŠ BARRANDOV:

 • atletika (skoky, hody, vrhy)
 • inline bruslení
 • florbal
 • tenis
 • gymnastika
 • fotbal
 • volejbal
 • frisbee
 • baseball
 • stolní tenis
 • touchrugby
 • orientační běh

Děti budou dle věku rozděleny ve vybrané lokalitě do skupin. Každá skupina spolu projde programem společně a na závěr se utká ve sportovním víceboji. Skupinu povede lektor sportovních aktivit, kterému během sportovního programu budou pomáhat zkušení trenéři jednotlivých sportovních disciplín. Podrobný program bude rodičům zaslán před táborem po rozdělení do věkových skupin.

Více zde – https://www.sportovnikempy.com/lokalita-zs-barrandov-praha/

Naši junioři opět zazářili
Autor
30.10.2017

Naši junioři opět zazářili

Na konci září proběhlo v holandském Leidenu Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness. Juniorští závodníci ze sportovního klubu Studio K Barrandov byli opět velmi úspěšní a přivezli si z MS medaile. Nejcennější zlato získala Karolína Kudláčková, která se stala již podruhé za sebou juniorskou mistryní světa. Stříbrné medaile si přivezli Tomáš Absolon v kategorii muži a družstvo Fitness Petite ve složení Kopalová, Kudláčková, Pšeničková, Nováková, Suková. Juniorské trio sportovního aerobiku Havránková, Kopalová, Pšeničková získalo bronz stejně jako pár sportovního aerobiku T.Absolon a P.Syručková. Všem moc gratulujeme a v nové závodní sezóně všem závodníkům Studia K Barrandov držíme palce!

Ivana Kobelková

 

Kdo usedne na fotbalový trůn Barrandova?
Autor
05.05.2017

Kdo usedne na fotbalový trůn Barrandova?

Domácí FK Zlíchov 1914 vyzve v derby sousední AFK Slivenec.

Hřiště obou klubů se nacházejí jen 6 kilometrů, 6 bodů dělí i oba celky v aktuálním postavení v tabulce 1. A třídy. Hostům patří 5. místo a soutěž tak dohrávají bez starostí se sestupem. To domácí svěřenci trenéra Kaisera zdaleka nemají vyhráno a potřebujou každý bod. Od sestupových příček je dělí jen 7 bodů a 3 příčky.

V minulém kole obdržel dnešní soupeř debakl v podobě 0:4 od lídra soutěže FC Tempo. Zlíchov v urputném boji uhrál cennou remízu 1:1 na hřišti favorizovaného AFK Podolí. Ukážou nám naše borci podobný výkon i v sobotním zápase, který začína v 15 hodin?

Více na www.fkzlichov1914.czmapa zde

 

 

FOTBALOVÝ KEMP V ERPETU
Autor
04.05.2017

FOTBALOVÝ KEMP V ERPETU

Tréninkový program bude zaměřen na herní činnosti hráče a jeho individuální techniku, na rozvoj všeobecných pohybových schopností. Dále se zaměříme na hry určené k rozvoji pohybu celého těla, kompenzační cvičení, regeneraci a spoustu dalších aktivit k celkové radosti dětí. Kemp je určen pro děti od 6 let do 15 let.

Děti se mohou těšit na:

 •  25 hodin specializované aktivní fotbalové průpravy pod vedením kvalifikovaného trenérského týmu, složeného z aktivních mládežnických trenérů
 •  atletický trénink
 •  golfovou akademii
 •  koupání v bazénu
 • občerstvení a pitný režim po celý den
 • autogramiáda a společný trénink se známými sportovci

Místo a časový harmonogram:

 •  Areál Erpet Golf Centrum,
 •  Strakonická 2860, Praha 5
 •   fotbalové hřiště SK Smíchov

1. kemp 10. 7. – 14. 7. 2017

2. kemp 17. 7. – 21. 7. 2017

Cena: 5500,-

 

Trenéři:

Josef Němec, František Dřížďal, Vlastimil Vidlička, Stanislav Štípek, Jiří Strnad,

Dan Drahokoupil

 

Kontaktní osoba:

 •  Luboš Rákosník
 • E-mail: rakosnik@erpet.cz
 •  Tel.:+ 420 724 511 548

 

www.erpetkemp.cz

 

Kde se snoubí sport a peníze?
Autor
27.04.2017

Kde se snoubí sport a peníze?

Ve druhé polovině loňského roku se rozhodla Nadace ČEZ finančně podpořit projekt našeho sportovního klubu Studio K Barrandov. Potřebovali jsme získat alespoň část finančních prostředků na pronájem tělocvičen. Jsme více než 20 let úspěšně fungující sportovní klub, který se zabývá především sportovním aerobikem a fitness, a to jak na vrcholové závodní úrovni, tak i na úrovni volnočasových aktivit pro děti a mládež, ale bohužel nemáme vlastní prostory.

Aby nás Nadace ČEZ mohla finančně podpořit, zařadila náš projekt do své mobilní aplikace EPP.

S mobilní aplikací EPP od Skupiny ČEZ pomáháte pohybem. Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole či na koni nebo chodíte na procházky, každá aktivita znamená body pro vámi vybraný projekt, který Nadace ČEZ podpoří. To znamená, že pohybem získané body promění v peníze.

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je nástroj, který uživateli umožní vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (napři. chůze, běh, jízda na kole či koni, lyžování, ale třeba i indoorové aktivity typu běh na běžícím pásu nebo aerobik) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Pokud uživatel aplikace a jeho podporovatelé svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu známou částkou.

Nám, za podpory našich členů a příznivců, se to podařilo za 2 týdny. Cíl našeho projektu byl naplněn. Byli jsme nadšeni faktem, kolik lidí se nám podařilo oslovit, kolik sportovců i nesportovců nám pomáhalo. Své, tolik potřebné peníze, jsme získali.

To nás vedlo k rozhodnutí. Nelze jenom brát, je třeba i dávat. Ve spolupráci s Nadací ČEZ jsme vybrali jiný právě aktivní projekt a rozhodli se ho podpořit. Znovu jsme oslovili naše přívržence a body pro projekt Schodišťová plošina pro handicapované žáky Vřesovice jsme pomohli velmi rychle nasbírat. A budeme pokračovat už každý individuálně dál.

Aplikace skvěle motivuje k tomu, sledovat své výkony a pokud jsou malé, tak i trochu přidat. Pak navíc následuje hřejivý pocit, že děláte něco dobrého pro druhé.

Díky Nadaci ČEZ za tento skvělý nápad jak skloubit tolik potřebný pohyb a peníze.

 

Helena Syručková

Studio K Barrandov z.s.

Barrandovská cykloobousměrka boduje
Autor
07.03.2017

Barrandovská cykloobousměrka boduje

V Barrandovské ulici (mezi ulicemi Filmařská a K Barrandovu) byla vloni na podzim zobousměrněna trasa pro jízdní kola. Přestože zimní měsíce příliš nenahrávaly cyklodopravě, už nyní je zřejmé, že cykloobousměrka má úspěch.

Barrandovská cykloobousměrka funguje od podzimu 2016, kdy došlo k zobousměrnění pruhu. Obyvatelé starého Barrandova díky tomu nemusí při cestě do centra Prahy jezdit zajížďkou. „Cykloobousměrka je výjimečné řešení, neboť v Praze se zatím vyžadují převážně cyklopruhy v obou směrech. Zde to ale podmínky umožnily, tak proč touto cestou nejít,“ říká radní MČ Praha 5 Tomáš Homola (DJK) a dodává: „Řešení se jen minimálně dotklo místních řidičů, ale významně pomohlo cyklistům.“ Zobousměrnění bylo provedeno pouhým přidáním dodatkových tabulek pod značky na začátku a konci trasy a rozšířením úseku s max. povolenou rychlostí 30 km/h. Celá cykloobousměrka je tak pojata minimalisticky – opatření nenarušuje ráz ulice, je zde umístěné minimum dopravních značek a přijatelně zapadá do zdejšího prostředí. Bezpečné míjení aut a cyklistů je vyřešené častými výhybnými místy, resp. pouze žlutým vodorovným značením zákazu zastavení.

 

Zdroj: http://www.praha5.cz/cs/dokument/urad/212228-barrandovska-cykloobousmerka-boduje

Vyhledávání